Junior üzleti elemző

  • Cég neve

    Howmet-Köfém Kft. HFS

  • Munkavégzés helye

    8248 Nemesvámos

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Támogasd a havi, heti és napi előrejelzési, költségvetési és beszámolási folyamatokat.
  • Jobbító elképzeléseiddel járulj hozzá az éves tervezési folyamathoz.
  • Támogasd a hóvégi zárás folyamatát.
  • Havi szinten végezz mérlegszámla-egyeztetéseket.
  • Kövesd nyomon a tőkebefektetések és a projektek megvalósulását, valamint a befektetett eszközök nyilvántartását.
  • Működj együtt a megfelelőségért felelős csapattal, és vegyél részt az önellenőrzési folyamatokban.

Elvárások

  • Világos és lényegretörő kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt.
  • Minőségi elemzések készítése a határidők betartása mellett.
  • Kiváló elemző- és problémamegoldó készség.
  • Energikus, lendületes munkavégzés.
  • Közgazdasági, pénzügyi vagy üzleti menedzsment szakon szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma.
  • Az Excel és a PowerPoint magas szintű ismerete.
  • Büntetlen előélet.
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

Az Oracle és a Data Base használatában szerzett tapasztalat
Gyártó vállalatnál szerzett pénzügyi szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő javadalmazási csomag (13. havi fizetés, kiegészítő juttatások, éves bónusz).
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség.

Céginformáció

Szeretnél…

  • szakmailag fejlődni és mozgásban tartani a világot?
  • munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez?
  • büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek ott vannak a kamionokon, hidakon, szélmalmokon, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz 27 éve Magyarországon fennálló Howmet-Köfém Kft. nemesvámosi csapatához – változtass az életeden!

Munkavégzés helyszíne: Nemesvámos

Ha hirdetésünk felkeltette figyelmedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kérjünk kattints a „Jelentkezem” gombra, majd csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat.